4. 7. Гостьова книга
Гостьова книга — засіб спілкування відвідувачів певного (визначенного) сайта між собою. Гарний тон спілкування в гостьовій книзі — сказати «дякую» творцям сайта, поскаржитися на помилки, порадити що-небудь змінити. Вітаються
6 Конференції USENET бурхливо розвивалися ще до появи WWW, але зараз вони, на жаль, привертають все менше і менше користувачів. Перш за все це було викликано тим, що на одне дійсне корисне повідомлення по темі доводиться декілька листів з рекламою. Хоча можна знайти декількох груп, участь в яких може бути корисною.
будь-які репліки або відгуки про розміщені матеріали. Єдина вимога — дотримуватися етики спілкування, здорового глузду і використовувати мову, близьку до літературної.
Жодних проблем з отриманням «гостьової книги» не виникне у власників сайтів, розташованих на серверах «безкоштовного хостингу». Будь-який з таких серверів допоможе оснастити «домашню сторінку» не тільки «гостьовою книгою», але і рядом інших корисних доповнень — форумом або навіть ЧАТом.
Якщо ж з яких-небудь причин «рідний сервер» не в змозі надати таку послугу, то ніколи не пізно звернутися до незалежних постачальників. Найпростіше — набрати в адресному рядку браузера адресу і опинитися на найпопулярнішому «гостьовому сервісі».
Хоча популярність ця в першу чергу обумовлена вдалою назвою, самі ж гостьові книги, що надаються серверами, жодних особливих талантів не демонструють. Основним мінусом гостьових книг є розтягнуте в часі спілкування. Та і активність досить низька: іноді створюється враження, що розмовляєш із самим собою.