Категорії

Дипломні, курсові
на замовлення

Дипломні та курсові
на замовлення

Роботи виконуємо якісно,
без зайвих запитань.

Замовити / взнати ціну Замовити

Чи можна здійснити передачу від імені члена сім ї, який перебуває на заробітках за кордоном, належної йому земельної ділянки в оренду?

Можна, за наявності його письмової згоди на передачу землі в оренду. Та­ка згода повинна бути викладена у формі довіреності, зміст якої має одноз­начно вказувати, що одна особа наділяє іншу особу правом укласти від його імені договір оренди належної йому земельної ділянки. Довіреність повинна бути нотаріально посвідченою.

Перебуваючи за кордоном, громадянин може оформити таку довіреність та посвідчити її у найближчій до нього консульській установі України (ч. 5 ст.1 Закону України „Про нотаріат“ від 02.09.1993 р.).