Категорії

Дипломні, курсові
на замовлення

Дипломні та курсові
на замовлення

Роботи виконуємо якісно,
без зайвих запитань.

Замовити / взнати ціну Замовити

Чи є нормативно передбаченою можливість передачі земельної ділянки в оренду особистому селянському господарству?

Чи є нормативно передбаченою можливість передачі земельної ділянки в оренду особистому селянському господарству?

Хто повинен підписати договір оренди зі сторони особистого селянського господарства?

Згідно із ч. 1 ст. 90 Земельного кодексу України власник земельної ділян­ки має право передати її в оренду. Відповідно до ст. 5 Закону України „Про особисте селянське господарство“ (15.05.2003 р.) особисте селянське госпо­дарство може брати землю в оренду, але за умови, що загальна площа ділян­ки, яку воно використовує, не перевищує 2-х гектарів.

Дотримуючись зазначеної норми, власник землі може бути впевнений, що підписаний ним договір оренди в подальшому не буде визнаний недій­сним з причини перевищення особистим селянським господарством встано­влених обмежень.

Договір оренди землі від імені орендаря підписується власником особи­стого селянського господарства або уповноваженою ним особою (п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України „Про особисте селянське господарство“).