Категорії

Дипломні, курсові
на замовлення

Дипломні та курсові
на замовлення

Роботи виконуємо якісно,
без зайвих запитань.

Замовити / взнати ціну Замовити

Чи обов 'язково потрібно проводити експертну грошову оцінку земельної ділянки при передачі її в оренду?

Ні, не обов'язково. Експертна грошова оцінка здійснюється в обов'язково­му порядку у випадках визначених ст. 13 Закону України „Про оцінку земель“. Зокрема, експертна грошова оцінка земельних ділянок проводиться у разі:

1) відчуження та страхування земельних ділянок, що належать до держав­ної або комунальної власності;

2) застави земельної ділянки відповідно до закону;

3) визначення інвестиційного вкладу в реалізацію інвестиційного проекту на земельні поліпшення;

4) визначення вартості земельних ділянок, що належать до державної або комунальної власності, у разі якщо вони вносяться до статутного фонду гос­подарського товариства;

5) визначення вартості земельних ділянок при реорганізації, банкрутстві або ліквідації господарського товариства (підприємства) з державною част­кою чи часткою комунального майна, яке є власником земельної ділянки;

6) виділення або визначення частки держави чи територіальної громади у складі земельних ділянок, що перебувають у спільній власності;

7) відображення вартості земельних ділянок та права користування зе­мельними ділянками у бухгалтерському обліку відповідно до законодавства України;

8) визначення збитків власникам або землекористувачам у випадках, встановлених законом або договором;

9) рішення суду. В усіх інших випадках грошова оцінка земельних діля­нок може проводитися за згодою сторін.