Категорії

Дипломні, курсові
на замовлення

Дипломні та курсові
на замовлення

Роботи виконуємо якісно,
без зайвих запитань.

Замовити / взнати ціну Замовити

Чи може орендодавець в односторонньому порядку розірвати договір оренди землі?

Відповідно до ч. 4 ст. 31 Закону України „Про оренду землі“, розірвання договору оренди землі в односторонньому порядку не допускається, якщо інше не передбачено законом або самим договором. Однак, з цього припису існує два виключення:

—якщо орендодавцеві таке право передбачено договором оренди;

—якщо орендар затримує виплату орендної плати більш, ніж на 3 місяці, орендодавець має право розірвати договір в односторонньому порядку (ст. 782 Цивільного Кодексу України).

В усіх інших випадках на вимогу будь-якої сторони договір оренди може бути достроково розірваний лише за рішенням суду.