Категорії

Дипломні, курсові
на замовлення

Дипломні та курсові
на замовлення

Роботи виконуємо якісно,
без зайвих запитань.

Замовити / взнати ціну Замовити

Чи обов'язково орендар земельної ділянки повинен сплачувати орендодавцю орендну плату в грошовій формі?

Обов'язковість справляння орендної плати в грошовій формі передбаче­на лише за оплату користування землями, що перебувають у державній і комунальній власності (ч.3 ст. 22 Закону України „Про оренду землі“). В інших випадках орендна плата може справлятися у грошовій, натуральній та відробітковій формах. Сторони можуть передбачити в договорі оренди поєднання різних форм орендної плати чи визначити інші форми плати.