Категорії

Дипломні, курсові
на замовлення

Дипломні та курсові
на замовлення

Роботи виконуємо якісно,
без зайвих запитань.

Замовити / взнати ціну Замовити

Чи має право орендар передати земельну ділянку в суборенду, якщо в договорі оренди таку умову не передбачено?

Орендована земельна ділянка або її частина може передаватися оренда­рем у суборенду без зміни цільового призначення, якщо це передбачено до­говором оренди або за письмовою згодою орендодавця.

Таким чином, якщо у договорі оренди земельної ділянки не передбачено право орендаря здавати ділянку в суборенду, то право на таку передачу орен­дар набуває лише після отримання письмової згоди орендодавця. Також орендована земельна ділянка або її частина може бути передана в суборенду, якщо орендодавець протягом одного місяця не надішле письмового повідо­млення щодо своєї згоди чи заперечення.

Слід пам'ятати, що умови договору суборенди мають обмежуватися умо­вами договору оренди земельної ділянки і не суперечити йому, а термін субо­ренди не може перевищувати строку, визначеного договором оренди землі (ст. 8 Закону України „Про оренду землі“).