Категорії

Дипломні, курсові
на замовлення

Дипломні та курсові
на замовлення

Роботи виконуємо якісно,
без зайвих запитань.

Замовити / взнати ціну Замовити

Хто повинен сплачувати земельний податок: орендодавець чи орендар земельної ділянки?

Відповідно до ст. 2 Закону України „Про плату за землю“ земельний по­даток сплачується власником земельної ділянки, тобто орендодавцем.

Від сплати земельного податку звільняються ті власники, які передали свої земельні ділянки та земельні частки (паї) в оренду платникам фіксованого сільськогосподарського податку. Така пільга поширюватиметься на них на період дії Закону України „Про фіксований сільськогосподарський податок“ (17.12.1998 р.), тобто до 31 грудня 2009 року.

Орендар земельної ділянки вносить лише орендну плату, визначену в до­говорі оренди.