Категорії

Дипломні, курсові
на замовлення

Дипломні та курсові
на замовлення

Роботи виконуємо якісно,
без зайвих запитань.

Замовити / взнати ціну Замовити

Чи потрібно спадкоємцеві укладати новий договір оренди земельної ділянки після смерті орендодавця?

Ні, не потрібно. Перехід права власності на орендовану земельну ділянку до іншої особи не є підставою для зміни умов або розірвання договору орен­ди, якщо інше не передбачено договором оренди землі (ч. 4 ст. 32 Закону Ук­раїни „Про оренду землі“).Ні, не потрібно. Перехід права власності на орендовану земельну ділянку до іншої особи не є підставою для зміни умов або розірвання договору орен­ди, якщо інше не передбачено договором оренди землі (ч. 4 ст. 32 Закону Ук­раїни „Про оренду землі“).