Категорії

Дипломні, курсові
на замовлення

Дипломні та курсові
на замовлення

Роботи виконуємо якісно,
без зайвих запитань.

Замовити / взнати ціну Замовити

Чи можна успадкувати право на оренду землі?

Так, можна. Відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону України „Про оренду землі“, право на оренду земельної ділянки переходить після смерті громадянина- орендаря до його спадкоємців, якщо договір оренди не передбачає інших умов. У разі ж відмови спадкоємців стати орендарями або через їх відсут­ність, право на оренду землі одержують ті особи, які використовували цю зе­мельну ділянку разом з орендарем і виявили бажання стати орендарями (за умови, що це не суперечить вимогам Земельного кодексу України та Закону України „Про оренду землі“).