Бібліотека Букліб працює за підтримки агентства Magistr.ua

Н

Нагадувальна реклама — реклама, що застосовується для того, щоб не дати споживачам забути про товар.

Надбавка за кількість — завищена ціна, яку платять покупці за велику кількість товару.

Насичення товарного асортименту — збільшення різновидів товару за рахунок додавання нових моделей до наявних.

Науково-технічне середовище — сили, що сприяють створенню нових технологій, завдяки яким виникають нові товари і маркетингові можливості.

Невіддільність послуг — одна з основних характеристик послуг, яка полягає в тому, що вони одночасно надаються і споживаються. Їх не можна відділити від джерела незалежно від того, надається послуга людиною або машиною.

Невпевнена купівельна поведінка — тип поведінки споживачів під час прийняття рішення про купівлю в ситуації, коли за високої міри залучення відмінність між різними марками товарів маловідчутна.

Недиференційований маркетинг — одна зі стратегій охоплення ринку, за якої компанія виходить на весь ринок з єдиною пропозицією, ігноруючи відмінності між сегментами ринку.

Недовговічність послуг — одна з основних характеристик послуг, яка полягає в тому, що їх не можна зберігати для подальшого продажу або використання.

Неоднозначне позиціонування — помилковий підхід до позиціонування, унаслідок якого у споживачів створюється плутане уявлення про дану компанію, її товари і торгові марки.

Неповноцінні товари — продукти, що не мають ні «миттєвої привабливості», ні переваг у довгостроковій перспективі.

Непостійність якості послуг — одна з основних характеристик послуг, яка полягає в тому, що їхня якість може дуже сильно змінюватися залежно від того, хто, коли, де і як їх надає.

Нетарифні торгові бар’єри — обмежувальні заходи в міжнародній торгівлі, зокрема, дискримінація пропозицій іноземної компанії або встановлення виробничих стандартів, дискримінаційних стосовно до товарів іноземної компанії.

Нова закупівля — ситуація здійснення закупівлі підприємством, за якої покупець купує дані товари або послуги вперше.

Новачок ринкових ніш — фірма в якій-небудь галузі промисловості, котра обслуговує невеликий сегмент, що його інші фірми випускають з уваги або ігнорують.

Норма запасу — мінімальна кількість матеріальних ресурсів, що забезпечує безперервність виробництва й обігу.

Носії реклами — конкретні засоби поширення інформації про товари або послуги, наприклад, певні журнали, телевізійні шоу або радіопередачі.

Magistr.ua
Дізнайся вартість написання своєї роботи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+