Бібліотека Букліб працює за підтримки агентства Magistr.ua

8. 3. Правовий статус Державної адміністрації залізничного транспорту України

8.3. Правовий статус Державної адміністрації залізничного транспорту України

Правовий статус Державної адміністрації залізничного транспорту України регламентується Положенням, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 29 лютого 1996 р. № 262 (зі змінами) «Про затвердження Положення про Державну адміністрацію залізничного транспорту України».

Державна адміністрація залізничного транспорту України (далі — Укрзалізниця) є органом управління залізничним транспортом загального користування, підвідомчим Мінтрансу.

До сфери управління Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші об’єднання, підприємства, установи та організації залізничного транспорту (далі — підприємства) за пере­ліком, визначеним Мінтрансом.

Укрзалізниця здійснює централізоване управління процесом перевезень у внутрішньому і міжнародному сполученні та регулює виробничо-господарську діяльність залізниць у сфері організації цього процесу.

У своїй діяльності Укрзалізниця керується Конституцією України, Конституційним Договором між Президентом України та Верховною Радою України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Мінтрансу, а також зазначеним вище Положенням.

Magistr.ua
Дізнайся вартість написання своєї роботи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+

8. 3. Правовий статус Державної адміністрації залізничного транспорту України