Бібліотека Букліб працює за підтримки агентства Magistr.ua

8. 4. Правовий статус Державного департаменту авіаційного транспорту

8.4. Правовий статус Державного департаменту авіаційного транспорту

Правовий статус Державного департаменту авіаційного транспорту регламентується Положенням, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2000 р. № 573 «Про утворення Державного департаменту авіаційного транспорту».

Державний департамент авіаційного транспорту (далі — Укр­авіатранс) є урядовим органом державного управління, який діє у складі Мінтрансу та йому підпорядковується.

Укравіатранс у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Мініст­рів України, конвенціями, стандартами і рекомендаціями міжнародних організацій цивільної авіації, зазначеним вище Положенням та наказами Мінтрансу.

У межах своїх повноважень Укравіатранс організовує виконання актів законодавства та здійснює систематичний контроль за їх реалізацією.

Укравіатранс узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до його компетенції, розробляє пропозиції щодо вдосконалення цього законодавства та в установленому порядку вносить їх на розгляд Мінтрансу.

Magistr.ua
Дізнайся вартість написання своєї роботи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+

8. 4. Правовий статус Державного департаменту авіаційного транспорту